Ogłoszenia Parafialne 20.01.2019 II Niedziela zwykła

1/ Wczoraj zakończyły się wizyty duszpasterskie. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyjęli księdza  w swoich mieszkaniach, za życzliwość wspólną modlitwę, za szczere dzielenie się smutkami i radościami życia. Jeśli ktoś z różnych powodów nie mógł przyjąć kapłana w swoim domu/mieszkaniu zapraszam do indywidualnego spotkania w wybranym przez Was terminie po uprzednim uzgodnieniu np. telefonicznie.

2/ Od początku lutego  Msze Św. w dni powszednie będą odprawiane o godz. 18.00

3/ W najbliższą sobotę rozpoczynają się ferie szkolne. Dlatego gorąco proszę o modlitwę za dzieci i młodzież, o bezpieczeństwo duszy i ciała, o wypoczynek w wolności od komputerowych i komórkowych uzależnień.

4/ Polecam do czytania czasopisma katolickie. „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci z obrazkiem zawierającym modlitwę za dziadków i babcie. W „Gościu Niedzielnym” obrazek zawierający modlitwę dziadków za wnuki oraz wiele ciekawych artykułów. W tyg „Idziemy” znajdziemy słowa Abp. Gądeckiego nt. konkordatu i rozdziału Państwa od Kościoła.

5/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po Mszy Św… po błogosławieństwo i lizaki.

6/ Dziś po Mszy Św. o godz. 12.30 będziemy mogli zobaczyć w naszej świątyni w Białobrzegach przedstawienie o Bożym Narodzeniu przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Serdecznie zapraszam.

7/  Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji zbliżającego się ich święta życzę wiele radości, pogody ducha i miłości od dzieci i wnuków.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.