OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.07.2019 niedziela zwykła

1/ Za tydzień w niedzielę 21 lipca, uprzedzając wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców, dokonamy błogosławieństwa samochodów, ich kierowców i pasażerów. Modlić się będziemy za wszystkich podróżujących i za ofiary wypadków drogowych. W ramach akcji „Środki transportu dla misjonarzy”, MIVA POLSKA zachęca nas, abyśmy przy tej okazji złożyli dar, przeliczając każdy bezpiecznie przejechany od ubiegłego roku kilometr, 1km. = 1 gr. ofiary.

2/ Rozpoczynamy przygotowania do pielgrzymki autokarowej na Jasną Górę w dniach 14-15 sierpnia. Osoby zainteresowane zgłaszają się do p. Basi i wpłacają zaliczkę w wys. 50 zł.

3/ Od jutra, przez dwa tygodnie, w naszej parafii gościć będzie ks. Jan Staruchowicz, neoprezbiter. Będzie zastępował ks. proboszcza podczas urlopu. Przyjmijmy ks. Jana z wielką życzliwością i otoczmy serdeczną modlitwą jego kapłańską posługę.

4/ Bóg zapłać za ofiary indywidualne, które wpłynęły w minionym tygodniu na budowę parkingu 400 zł.

5/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich, tygodnika „Idziemy”  oraz „Gościa niedzielnego”,

6/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po indywidualne błogosławieństwo i po lizaki po Mszy Św.

7/ W najbliższy czwartek zapraszam na nabożeństwo ku czci bł. Karoliny Kózkówny, naszej patronki.