Ogłoszenia parafialne 9.02.2020 r. V niedziela zwykła

1/ We wtorek przypada wspomnienie N.M.Panny z Lourdes jest to Światowy Dzień Chorego dlatego pamiętajmy o szczególnej modlitwie za chorych na ciele i duszy, naszych Parafianach, naszych krewnych.

2/ W najbliższy piątek z powodu nieobecności ks. Proboszcza i zastępstwa, nie będzie wieczornej adoracji po Mszy Św. Przepraszam.

3/ Polecam do czytania czasopisma katolickie. W aktualnym numerze „Gościa Niedzielnego” oraz w tygodniku „Idziemy” znajdziemy ciekawe artykuły dotyczące objawień Matki Bożej w Lourdes.

Mamy jeszcze kilka egzemplarzy Małego Gościa Niedzielnego do wykorzystania przez dzieci podczas ferii, znajdziemy w nim wiele ciekawych krzyżówek i konkursów.

4/ Rozpoczęły się ferie szkolne. Dlatego gorąco proszę o modlitwę za dzieci i młodzież, o bezpieczeństwo duszy i ciała, o wypoczynek w wolności od komputerowych i komórkowych uzależnień.

5/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po Mszy Św. po błogosławieństwo i lizaki.