OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20 grudnia 2020 r.

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

20.12.2020. r.   IV  Niedziela Adwentu.

1/ Dziś III niedziela miesiąca- nd. charytatywna. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Po Mszy św. p.Basia będzie zbierać datki na paczki świąteczne dla osób starszych samotnych, potrzebujących. Za hojność Waszych serc składam serdeczne „Bóg zapłać”.

2/ Przed nami ostatnie w tym Adwencie roraty w pon. wt. śr. i czw. o  7.00.

24.12.     godz. 22.00. PASTERKA w RYNII

25.12.     godz. 0.00. PASTERKA w BIAŁOBRZEGACH

Dalej w pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze Św. będą sprawowane według porządku niedzielnego.

3/ Taca na Pasterce przeznaczona będzie na Fundusz Obrony Życia, natomiast w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, na budowę nowych świątyń w naszej diecezji.

4/ Już dziś zapowiadam, że choć kończą się roraty to jednak do końca roku, a później przez cały styczeń Msze Św. w dni powszednie będą odprawiane nadal o godz. 7.00. Wyjątek stanowi 31 grudnia Msza Św. na zakończenie starego roku o godz. 18.00. i nabożeństwo dziękczynne.

Drugi wyjątek to  piątek  8 stycznia. Msza Św. w Ryni o 17.00. a w Białobrzegach o 18.30. a po niej adoracja.

5/ Zachęcam do czytania czasopism katolickich „Gościa Niedzielnego” „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci, gdzie obok ciekawych artykułów, zabaw, zagadek znajdziemy szopkę do złożenia. W tygodniku „Idziemy” wartościowe artykuły, ciekawe dodatki ale i cena wyższa 7 zł.

6/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po Mszy Św. po lizaki.

7/ Wczoraj przeżyliśmy Adwentowy Dzień Skupienia. Dziękuję wszystkim obecnym za wspólną modlitwę.

8/ Dziękuję za ofiary składane na ogrzewanie i inne opłaty. Przed świętami rozliczyłem wszystkie rachunki za wentylację oraz prace dekarskie, które wyniosły ponad 20 tyś. zł.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.