BOŻE CIAŁO 2017 (FOTORELACJA)

Tym razem przedstawiamy fotograficzne sprawozdanie z Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (zw. Boże Ciało) w naszej parafii.
W tym roku po zakończonej Mszy św. na terenie jednostki wojskowej, procesja Eucharystyczna prowadziła ulicami naszej miejscowości, aż do kościoła, a nie jak dotychczas uliczkami Osiedla.

Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do przygotowania i przeprowadzenia tej uroczystości oraz naszym Parafianom i Gościom za ich obecność i modlitwę.
Owe znaki na niebie (przypominające serce), ujęte na powyższych fotografiach – niby przypadkowe – może jednak są Bożym przypomnieniem Jego wyjątkowej miłości do nas, dla której pozostawił swoje Ciało i Krew pod postacią chleba i wina w Eucharystii?

__________________
Dziękujemy Magdalenie Garbacz, za wykonnie, obróbkę i udostępnienie zdjęć. Jej cicha ale ważna praca, również została uwieczniona na zdjęciach poniżej, dzięki innym sprytnym fotografom – dziękujemy za to Annie Ząbek i Monice Pucia 🙂

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.