OGŁOSZENIA 18.02.2018 r. I Niedziela Wielkiego Postu

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1/ Rozpoczął się Wielki Post. W tym czasie łaski zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach pokutnych: Drodze Krzyżowej w piątki w Białobrzegach o godz. 17.30 a w Ryni o godz. 17.00 i w Gorzkich Żalach w niedzielę w Białobrzegach o godz. 8.00, a w Ryni o godz. 10.00. Podejmijmy postanowienia wielkopostne, które mogą pomóc w naszym nawróceniu i przylgnięciu do Boga, naszego Ojca.

2/ Dziś trzecia niedziela miesiąca, więc zbieramy ofiary na cele charytatywne. Jest to dla nas okazja do podejmowania jałmużny wielkopostnej.

3/ Spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w niedzielę 25 lutego po Mszy Św. o g. 12.30

4/ Zachęcam wszystkich, abyśmy rozpoczęli duchowe przygotowanie do przeżycia Misji Św. w dniach 18-24.03 w naszej Parafii. Rezerwujmy sobie czas abyśmy mogli w nich w pełni uczestniczyć. Zachęcam już od teraz do modlitwy w int. Ojca Rekolekcjonisty i wszystkich wiernych.

5/ Po Mszy Św. zapraszam dorosłych po prasę katolicką, a dzieci po indywidualne błogosławieństwo przy ołtarzu i po lizaki.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.