OGŁOSZENIA 25.02

25.02.2018 r.

II Niedziela Wielkiego Postu

1/ Spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.30

2/ W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca, jest to okazja do spowiedzi miesięcznej i przeżycia Nabożeństwa Wynagradzającego wszelkie grzechy z litanią do Serca P.Jezusa.

Spowiedź w Ryni od 16.30 potem Msza Św. ok. 17.00, Litania do Serca P.Jezusa, a po niej Droga Krzyżowa.

Spowiedź w Białobrzegach od 18.00, Msza Św. ok. 18.30, Litania do Serca P.Jezusa potem Droga Krzyżowa, zakończona jak zwykle adoracją Najświętszego Sakramentu do 20.00.

3/ Chorych z komunią Św. odwiedzę jednak w Pierwszą Sobotę Miesiąca. Bardzo proszę aby aktualne adresy chorych podać mi dziś na kartkach w zakrystii.

4/ Za tydzień w pierwszą niedzielę miesiąca Spotkanie Żywego Różańca w Białobrzegach po Mszy Św. o 8.30. i w Ryni po Mszy Św. o godz. 10.30

5/ Spotkanie formacyjne Służby Liturgicznej odbędzie się przyszłą niedzielę 04.03 po Mszy Św. o godz. 12.30

6/ Zachęcam wszystkich, abyśmy rozpoczęli duchowe przygotowanie do przeżycia Misji Św. w dniach 18-24.03 w naszej Parafii. Rezerwujmy sobie czas abyśmy mogli w nich w pełni uczestniczyć. Zachęcam już od teraz do modlitwy w int. Ojca Rekolekcjonisty i wszystkich wiernych, podejmowanej indywidualnie, w rodzinach, klasach i tu w naszej świątyni po każdej Mszy Św. .

7/ Po Mszy Św. zapraszam dorosłych po prasę katolicką, a dzieci po indywidualne błogosławieństwo przy ołtarzu i po lizaki rozdawane przez Służbę Liturgiczną.

8/ Klub na Osiedlu Wojskowym zaprasza dzieci wraz z rodzicami na przedstawienie teatralne „Przygody Kuleczki, czyli o wielkiej sile marzeń” dziś o godz. 16.00. Przedstawienie jest bezpłatne.