Ogłoszenia: 7 września 2014

XXIII niedziela zwykła
1. Dziś o godz. 12. Msza święta i spotkanie dla Bierzmowanych.
2. Dziś po każdej Mszy świętej puszka na potrzeby Katolickiego Ośrodka Adopcyjno-Opiekuńczego w Warszawie. Dziękujemy za Waszą życzliwość.
3. W czwartek 11 września Msza święta Apostolstwa Modlitwy. Zapraszamy.
4. W piątek o godz. 19.00 gościć będą w naszej parafii ludzie z Oazy. Spotkanie jest otwarte dla naszych parafian. Jego głównym celem będzie modlitwa. Takie spotkania odbywać się będą w naszej parafii w każdy II piątek miesiąca.
5. Przypominam swoją prośbę o zgłaszanie kandydatur do czytania Słowa Bożego i śpiewania psalmów na Mszy Świętej. Potrzeba minimum 8 osób a maksimum 16 osób do czytania i 4 do 8 osób do śpiewania. Dziękuję pierwszym osobom, które się zgłosiły i proszę o następne.
6. Poszukuję jedną osobę ładnie piszącą i obowiązkową do pomocy w prowadzeniu ksiąg parafialnych. Osoba taka byłaby potrzebna dwa razy w miesiącu. Ja pomimo starań nie piszę wystarczająco ładnie.
7. W przyszłą niedziele Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Taca przeznaczona na Seminarium Duchowne.
8. Planuję w październiku wybory 10 osób do rady parafialnej. Proszę już o rozważanie, kto by był dobrym kandydatem.
9. Pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci idących w tym roku do pierwszej Komunii świętej odbędzie się 28 września po Mszy świętej o godzinie 12.00
10. Intencje na 14 września: 9.00 – intencja p. Heleny Bielawskiej, 10.30 za + Janinę, Czesława Kielak, Annę i Jana Sokołowskich, 12.00 za + Henryka Cholewę i Stanisława Trojanowskiego
11. Mam na strychu lokatora, kunę leśną. Gdyby ktoś wiedział, jak się pozbyć takiego stworzenia, proszę o kontakt.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.