Ogłoszenia parafialne 01.03.2020 r. I Niedziela Wielkiego Postu

1/ 6 marca przypada Pierwszy Piątek Miesiąca, okazja do spowiedzi miesięcznej w Ryni od 16.30 a o 17.00 Msza Św. i Litania do Serca P. Jezusa. Natomiast w Białobrzegach spowiedź od 18.00 potem Msza Św. o 18.30, po niej Droga Krzyżowa  i adoracja Najświętszego Sakramentu do 20.30.

2/ W pierwszą sobotę miesiąca ks. Proboszcz odwiedzi chorych  z Komunią Św. od 9.30. Natomiast wieczorem możemy wziąć udział we Mszy św. z Różańcem i modlitwą wynagradzającą M.B. grzechy i zniewagi, z racji I Soboty Miesiąca.

3/ Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii rozpoczną się w II niedzielę Wielkiego Postu czyli 8 marca, poprowadzi je ks. Jerzy Danecki, proboszcz z par. M.B. Dobrej Rady w Wólce Mińskiej.

Program:

w niedzielę  konferencja na każdej Mszy Św.

w poniedziałek i wtorek

8.30   Msza św. z nauka ogólną

10.00 Nauka dla uczniów Szkoły Podstawowej

17.00 Msza Św. z nauką ogólną  w Ryni

19.00 Msza Św. z nauką ogólną

Okazja do spowiedzi w pon. i wt. na pół godz. przed każdą Mszą św.

4/ Spotkanie formacyjne dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. odbędzie się w niedzielę 15 marca po Mszy Św. o 12.30.

Wszystkie dzieci zapraszam już o 12.00 aby uczyć się śpiewać pieśni na Mszę św.

5/ Zaprzyjaźniona parafia Miłosierdzia Bożego w Legionowie organizuje pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 3-10.10.2020 r. Więcej informacji i kontakt do organizatora na plakacie w gablocie i na naszej stronie parafialnej.

6/ W związku z epidemią CORANAWIRUSA, dla swojego i innych dobra, przeczytajmy uważnie informacje MINISTERSTWA ZDROWIA na tablicy ogłoszeń.

7/ W najbliższy poniedziałek i wtorek nie będzie Mszy Św. wieczornej, ponieważ Ks. Proboszcz prowadzi rekolekcje w innej parafii.

8/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po Mszy Św. po błogosławieństwo i lizaki.

9/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich.