OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02.02.2020 r. ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO.

1/ Dnia 7 lutego przypada Pierwszy Piątek Miesiąca, okazja do spowiedzi miesięcznej w Ryni od 16.30 a o 17.00 Msza Św. i Litania do Serca P. Jezusa. Natomiast w Białobrzegach okazja do spowiedzi od 18.00 potem Msza Św. o 18.30 i adoracja Najświętszego Sakramentu do 20.00.

2/ Od początku lutego Msze Św. w dni powszednie będą sprawowane o godz. 18.00, a w każdy piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spokojnej spowiedzi do 20.00.

3/ W najbliższą sobotę rozpoczynają się ferie szkolne. Dlatego gorąco proszę o modlitwę za dzieci i młodzież, o bezpieczeństwo duszy i ciała, o wypoczynek w wolności od komputerowych i komórkowych uzależnień.

4/ Polecam do czytania czasopisma katolickie. W tygodniku „Idziemy” można przeczytać m.in. artykuł o tym „Jak nie minąć się z powołaniem” oraz o godnym i ważnym przyjmowaniu Komunii Św.

5/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po Mszy Św. po błogosławieństwo i lizaki.

6/ Zakończyła się wizyta duszpasterska w Białobrzegach. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyjęli mnie w swoich mieszkaniach, za wspólną modlitwę, dzielenie się problemami dotyczącymi wiary i rozwoju duchowego. Dziękuję także za wszystkie ofiary złożone przy tej okazji na spłatę zadłużenia parkingowego. Bóg zapłać.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.