OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02.05.2021 r. V Niedziela wielkanocna

1/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy Św. odbędzie się spotkanie Kół Różańcowy

2/ Jutro 3 maja Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Zapraszam na Msze św. według porządku niedzielnego.

3/ Rozpoczął się piękny maryjny miesiąc, zapraszam codziennie na nabożeństwo majowe z Litanią Loretańską w dni powszednie po Mszy Św. a w niedziele o 8.00

3/ W Pierwszy Piątek Miesiąca można skorzystać ze spowiedzi, a dla czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa jest to dzień modlitwy i wynagrodzenia za grzechy popełniane przez ludzi. Zapraszam od 16.30 spowiedź w Ryni, na Mszę Św. o 17.00. W Białobrzegach spowiedź od 18.00 i Msza Św. wyjątkowo o 18.30. Po Mszy Św. jak zwykle litania, następnie okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu do 20.00.

Chorych odwiedzę z Komunią Św. od 9.30

4/ W sobotę przypada uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

5/ Zachęcam do lektury czasopism katolickich. W tygodniku „IDZIEMY” znajdziemy kilka artykułów o Kobiecie, dla której napisano najwięcej pieśni na świecie i namalowano Jej najwięcej portretów. Jest także nowy numer „Gościa Niedzielnego”, a w nim artykuły o Najświętszej Maryi Pannie i św. Józefie.

6/ W najbliższą sobotę odbędzie się egzamin dzieci przed I Komunią Św. Przypominam rodzicom, którzy jeszcze nie dostarczyli metryk chrztu dzieci, aby zrobili to do piątku.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.