OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02.06.2019 r. WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE


1/ Od 1 czerwca Msze Św. w dni powszednie są sprawowane w Białobrzegach o godz. 19.00. a po Mszy Św. zapraszam na nabożeństwo czerwcowe z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedziele nabożeństwo będzie odprawiane o godz. 8.00.

Natomiast w Ryni na nabożeństwo czerwcowe zapraszam o godz. 18.00

2/ Dziś doroczna zbiórka na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, która jest narodowym wotum wdzięczności za niepodległość. Ofiary na ten cel można składać po Mszy Św. do specjalnej puszki stojącej na stoliku przy gazetach.

3/ Pierwszy Piątek czerwca to okazja do spowiedzi miesięcznej, dla dzieci i młodzieży,  spowiedzi przedwakacyjnej. Spowiedź w Ryni od  godz. 16.30, a po niej Msza Św. o 17.00. Natomiast w Białobrzegach sakrament pokuty od 18.30,  a potem Msza Św. i adoracja do godz. 20.30.  

4/ Za tydzień przeżywać będziemy uroczystość Zesłania Ducha Św.Przygotowujemy się do niej odmawiając nowennę do Ducha Św. podczas nabożeństw czerwcowych.

5/ Mamy jeszcze wolne intencje w tym tygodniu: we wt. śr. i sob. a także w przyszłym tygodniu. 

6/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich, tygodnika „Idziemy” i „Gościa niedzielnego”, a dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego”.

7/ Z okazji Dnia Dziecka nasze parafialne koło CARITAS przygotowało 20 paczek dla dzieci z rodzin najuboższych o łącznej wartości 1200 zł. 

8/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po indywidualne błogosławieństwo i po lizaki po Mszy Św.

9/ Gorąco zapraszam wszystkich gości i naszych Parafian, na Piknik z okazji 25-lecia istnienia naszej parafii.  Rozpoczniemy Mszą Św. o 12.30, na której naszą modlitwę śpiewem wspomagać będzie schola dziecięca z par. Św. Marii Magdaleny w Warszawie. Po Mszy Św. zumba dla rozruszania dzieci i dorosłych, koncert piosenek religijnych, ok 15.30 wystąpi zespół „Młodzież 50+”, a od 17.00 ”Echo Nieporętu”. Dzięki ofiarności Parafian i miejscowych restauratorów pozyskaliśmy wiele ciekawych nagród w loterii fantowej , z której dochód przeznaczony jest na spłatę długu parkingowego. Całość prowadzić będzie profesjonalna pani wodzirej.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.