OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02.09.2018 r. XXII Niedziela zwykła.

1/ Jutro rozpoczyna się nowy Rok Szkolny, a we wtorek wszyscy uczniowie i nauczyciele spotykają się na Mszy Św. w naszej świątyni o godz. 9.00 aby modlić się o dary Ducha Św. dla uczniów i nauczycieli, rodziców i wszystkich pracowników szkoły.

2/ Zapraszam wszystkich uczniów kl. 4, 5, 6, 7, i 8 do spowiedzi powakacyjnej jutro od 17.00 do 18.00 albo po Mszy Św. czyli od 18.30 aby rok szkolny rozpocząć w stanie łaski uświęcającej.

3/ W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek miesiąca okazja do spowiedzi miesięcznej i wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy świata.

Spowiedź w Ryni od 16.30 a po niej Msza Św. i litania do Serca Pana Jezusa.

Spowiedź w Białobrzegach od 18.00 i po niej Msza Św. litania oraz wystawienie Najświętszego Sakramentu do 20.30

4/ Chorych odwiedzę z Komunią Świętą w piątek od godz. 9.00

5/ Ważna informacja: po zakończeniu wakacji zmieniają się godz. odprawiania Mszy Św. w dni powszednie. Od poniedziałku 3 września Msze Św. w dni powszednie będą odprawiane w Białobrzegach o godz. 18.00 tylko w I piątki miesiąca o godz. 18.30 ze względu na wcześniejszą spowiedź.

6/ W przyszłą niedzielę w par. w Józefowie organizowany jest XIII RODZINNY PIKNIK CARITAS „Przystanek historia” Zapraszam serdecznie w imieniu organizatorów.

7/ Zachęcam do czytania katolickich czasopism „Gościa Niedzielnego” oraz „Idziemy”, w którym szczególnie dwa artykuły o szkole i o wychowaniu dzieci polecam uwadze czytelników-rodziców.

8/ Jak zawsze zapraszam dzieci po zakończeniu Mszy Św. po indywidualne błogosławieństwo, a potem po lizaki.

9/ W tym tygodniu przypadają wspomnienia świętych:

w pon. św. Grzegorza Wielkiego,

w środę św. Matki Teresy z Kalkuty,

w pt. bł. Ignacego Kłopotowskiego

w sobotę święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.