OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.06.2018 r. IX Niedziela zwykła.

1/ Z okazji Święta Dziękczynienia za odzyskanie Niepodległości dziś ofiary składane do specjalnych puszek przed kościołem przeznaczone będą na dokończenie prac związanych z budową świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie jako wotum wdzięczności za odzyskanie niepodległości.

2/ W przyszłą niedzielę czekają nas utrudnienia w ruchu ulicznym z powodu TRIATHLONU imprezy sportowej organizowanej m.in. na terenie Białobrzegów. Niech to nas jednak nie zniechęci do udziału we Mszy Św.

3/ W najbliższy piątek będziemy obchodzić Uroczystość Najczystszego Serca Pana Jezusa. Zapraszam na Msze Św. o godz 17.00 i 19.00. Z racji uroczystości w ten piątek można spożywać pokarmy mięsne – nie obowiązuje nas post.

4/ Od początku czerwca do końca sierpnia Msza Św. wieczorna w dni powszednie sprawowana będzie o godz. 19.00. A w czerwcu nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa będą odprawiane po Mszy Św.

5/ Zachęcam do czytania naszej prasy katolickiej, w dzisiejszym numerze tygodnika „IDZIEMY” znajdziemy artykuły o cudach eucharystycznych.

Natomiast w „Gościu Niedzielnym” ciekawy artykuł „Niekochana Miłość, czyli tajemnica Serca P.Jezusa”.

6/ Jak zawsze zapraszam dzieci po zakończeniu Mszy Św. po indywidualne błogosławieństwo, a potem po lizaki.

7/ W przyszłą niedzielę 10 czerwca o godz. 12.15 z Placu Trzech Krzyży w Warszawie wyruszy XIII Marsz dla Życia i Rodziny. Zachęcam do udziału w marszu wszystkich Parafian a szczególnie rodziny z dziećmi. Więcej informacji można znaleźć na plakacie w gablocie i ulotkach.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.