OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.11.2019 r. XXXI niedziela zwykła

1/ Serdecznie dziękuję p. Andrzejowi i Krystynie Retka z Ryni za kwiaty ofiarowane do kościoła w Białobrzegach i kaplicy w Ryni.

2/ Dziękuję wszystkim , którzy w październiku wspólnie modlili się na różańcu w kościele i w kaplicy, odpowiadając na wezwanie Matki Bożej z Fatimy. Dziękuję za Waszą gorliwość i świadectwo wiary.

3/ Za dwa tygodnie będziemy przeżywać w naszej parafii odpust z okazji święta naszej Patronki bł. Karoliny Kózkówny. Już o godz. 8.00 zapraszam na nabożeństwo ku Jej czci połączone z ucałowaniem relikwii i modlitwą w różnych naszych intencjach, składanych do kasetki na kracie przy wejściu do kościoła. Główna Msza Św. o godz. 12.30. Po Mszy Św. jeśli pogoda pozwoli, procesja eucharystyczna wokół kościoła.

4/ Spotkanie ministrantów odbędzie się w sobotę 16 listopada o godz. 9.30

5/ Kandydaci do Bierzmowania mają swoje spotkanie formacyjne w sobotę 9 listopada jak zwykle o godz. 9.20

6/ Spotkanie Rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się 17 listopada bezpośrednio po uroczystościach odpustowych.

7/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich. W tygodniku Idziemy artykuł o czyśćcu pt. „Ratujmy dusze”, oraz w Gościu Niedzielnym recepta jak zostać świętym.

8/ Oczywiście jak zawsze dzieci po Mszy Św. otrzymają indywidualne błogosławieństwo, a od ministrantów lizaki.