OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05.04.2020 r. VI Niedziela Wielkiego Postu.

1/ Za zgodą Ks. Biskupa możliwa jest adoracja P.Jezusa w Grobie Pańskim. Zapraszam, aby z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i nakazów prawa, zorganizować adorację Najświętszego Sakramentu w Wielką Sobotę od 7.00 do 10.00. i po południu od 12.00 do 19.00 ustalając dyżury półgodzinne lub godzinne, tak, aby cały czas ktoś był przy P.Jezusie. Osoby zainteresowane proszę o zgłaszanie się po Mszy Św.  lub przez SMSy na konkretne godziny, aby nie przekroczyć liczby 5 osób obecnych w świątyni. W tym dniu można będzie także korzystać ze spowiedzi i przystąpić do Komunii Św. poza Mszą Św.   Podobnie adoracja będzie zorganizowana w Ryni w Wielką Sobotę od 7.30 do 18.00.

2/ Porządek nabożeństw:

w Wielki Czwartek Msza Wieczerzy Pańskiej o 19.00.

w Wielki Piątek:

– Liturgia Męki Pańskiej, w Ryni o godz. 15.00.

– Liturgię Męki Pańskiej, w Białobrzegach o godz. 19.00.

W Wielką Sobotę:

– Adoracja P.Jezusa w grobie przez całą sobotę.

– Wigilia Paschalna w sobotę po zapadnięciu zmroku, czyli o godz. 20.00.

W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Msze Św.

6.00    Białobrzegi  Rezurekcja

8.00    Rynia

12.30  Białobrzegi

19.00  Rynia

20.00  Białobrzegi.

Dbajmy o to aby liczba wiernych, w naszych warunkach kościoła i kaplicy, była bezpieczna, tzn. nie przekraczała 5 osób, a odległości między każdym wynosiły min 2 m., szczególnie podczas przystępowania do Komunii św. i wychodzenia z kościoła. Bardzo proszę, aby osoby, które pragną uczestniczyć we Mszy św. w miarę możliwości deklarowały swoje pragnienie przez SMS lub telefonicznie, abyśmy nie przekroczyli liczby dopuszczonej przez władze państwowe. Są jeszcze wolne terminy intencji na Mszach Św. w Święta i dni powszednie po Świętach.

3/ W Wielki Piątek rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego. Zachęcam, aby włączyć się w modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia codziennie o 15.00.

4/ Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego z ul. Plażowej – 130 zł. z bloków 109 i 110 – 300 zł. oraz od ofiarodawców indywidualnych 250zł.