OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06.09.2020 r. XXIII niedziela zwykła

1/ W środę po Mszy św. o godz. 19.00 zapraszam na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. 

2/ W czwartek będzie odprawiona Msza św. w int. Członków Apostolstwa Modlitwy, czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszam nowe osoby, które pragną poznać tę grupę i dołączyć do niej.

3/ Młodzież, która w ubiegłym roku rozpoczęła formację przed Bierzmowaniem zapraszam na pierwsze spotkanie w sobotę 19 września, przypominam o lekturze jaką mieli przeczytać.

4/ W sobotę 12.09 wyrusza nasza parafialna pielgrzymka do: Sanktuarium w Oborach. Autobus będzie zbierał pielgrzymów o 5.00 na pętli w Białobrzegach, potem w Ryni i dalej w Nieporęcie.

Trwają zapisy na pielgrzymkę do Sanktuarium w Kodniu w sobotę 03.10

5/ W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.30 dokonam poświęcenia tornistrów, przyborów szkolnych i dzieci. Będziemy modlić się o to by ten rok szkolny był owocny i bezpieczny dla naszych dzieciaków.

6/ Terminarz intencji mszalnych na rok 2021 zacznę wypełniać od przyszłej niedzieli. Podejmijmy staranie, aby rezerwować terminy intencji nie tylko w niedziele i uroczystości, ale też w dni powszednie. Szczególnie proszę o to mieszkańców Ryni.

7/ Członków Żywego Różańca zapraszam na spotkanie dzisiaj po Mszy Św.

8/ Dzieci zapraszam po lizaki po Mszy Św.

9/ Zachęcam do lektury czasopism katolickich.

10/ Ogłoszenie dla rodziców, którzy chcą zgłosić swoje dziecko na przygotowanie do sakramentu bierzmowania (dotyczy uczniów I klasy szkoły średniej) Na rodziców i kandydatów czekam od wtorku 8.09 do soboty 12.09 codziennie po Mszy św. wieczornej czyli ok. 19.45.

11/ Podobna wiadomość dla rodziców uczniów 3 kl. szkoły podstawowej, którzy chcą przygotowywać swoje dziecko do I Komunii Św. Zapraszam do kancelarii w kolejnym tygodniu czyli od 14 do 19.09 po Mszy Św. wieczornej.

12/ Msze Św. wieczorne w dni powszednie będą nadal odprawiane o godz. 19.00 aż do 12 września. Zapraszam i przepraszam za zmianę.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.