OGŁOSZENIA PARAFIALNE 07.04.2019 r. V Niedziela Wielkiego Postu.

1/ Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do pobożnego i spokojnego przebiegu rekolekcji wielkopostnych. Ks. Rekolekcjoniście Tadeuszowi, Dyrekcji i nauczycielom Szkoły Podstawowej i Przedszkola, p. Organiście, paniom porządkującym wnętrze kościoła, pani pomagającej w kuchni i wędkarzom z Koła Wędkarskiego.

2/ Dziś i w przyszłą niedzielę panie z Koła Różańcowego z Ryni będą sprzedawać przed kaplicą własnoręcznie wykonane palmy.

3/ Przypominam ogłoszenie o spotkaniu wszystkich czcicieli Matki Bożej, które odbędzie się 27 kwietnia, w sobotę, w parafii M.B Fatimskiej w Legionowie. Zgłoszenia do wspólnego wyjazdu przyjmuje p. Basia.

4/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich, dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”, dla dorosłych tygodniki „Idziemy” i „Gość Niedzielny” – w nim znajdziemy bezpłatny dodatek – fabularny film o Św. Ignacym Loyoli, założycielu Jezuitów.

5/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po Mszy Św. po błogosławieństwo i lizaki.

6/ Dziś  odbędzie się Marsz Świętości Życia. Rozpocznie się Mszą Św. w Katedrze Warszawsko-Praskiej o godz. 11.00. Po niej wszyscy uczestnicy przejdą na Plac Zamkowy, a stamtąd pod Archikatedrę Św. Jana.

7/ Bardzo proszę, aby wzorem lat ubiegłych, osoby zbierające ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego podjęły się tego zadania, zachęcając równocześnie mieszkańców parafii do udziału w Triduum Paschalnym: w Wielki Czwartek o 19.00, w Piątek w Drodze Krzyżowej o 17.30 i Liturgii Męki Pańskiej o 19.00. Wigilia Paschalna w Sobotę o 19.00.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.