OGŁOSZENIA PARAFIALNE 07.06.2020 r. Niedziela Trójcy Świętej

1/  W czwartek będziemy przeżywać  uroczystość  Bożego Ciała: Msze Św. będą sprawowane według porządku niedzielnego. Po każdej Mszy Św. procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszam ministrantów, mężczyzn do niesienia chorągwi i baldachimu.  Możemy też uczcić Najświętsze Ciało Pana Jezusa przez przyjęcie Komunii w tym dniu i adorację w kościele. Zachęcam aby zgłaszać się rodzinami na dyżury adoracyjne w Białobrzegach i w Ryni po Mszy św. aż do 19.00.

2/ Przypominam, że nabożeństwo z Litanią do Najświętszego Serca P.Jezusa. w dni powszednie w Białobrzegach jest sprawowane po Mszy Św. o godz. 19.00. Natomiast w Ryni o godz. 18.00

3/ Dziękuję za ofiary składane na tacę i indywidualne.

4/ Zbliżają się wakacje, zapraszam do udziału w spływie kajakowym w terminie od 29.06 do 10.07 szlakiem Czarnej Hańczy i Kanału Augustowskiego przez piękny Wigierski Park Narodowy. Zapraszam młodzież po 8 klasie i ojców z dziećmi.

Zgłoszenia przyjmuję w tym tygodniu w zakrystii, kancelarii. A spotkanie organizacyjne będzie 16 czerwca po Mszy Św. wieczornej i nabożeństwie w kościele.

5/ Zachęcam do lektury czasopism katolickich.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.