OGŁOSZENIA PARAFIALNE 07.07.2019 r. XIV niedziela zwykła

1/ Za dwa tygodnie w niedzielę 21 lipca, uprzedzając wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców, dokonamy błogosławieństwa samochodów, ich kierowców i pasażerów. Modlić się będziemy za wszystkich podróżujących i za ofiary wypadków drogowych. W ramach akcji „Środki transportu dla misjonarzy”, MIVA POLSKA zachęca nas, abyśmy przy tej okazji złożyli dar, przeliczając każdy bezpiecznie przejechany od ubiegłego roku kilometr, 1km. = 1 gr. ofiary.

2/ Rozpoczynamy przygotowania do pielgrzymki autokarowej na Jasną Górę w dniach 14-15 sierpnia. Osoby zainteresowane zgłaszają się do p. Basi i wpłacają zaliczkę w wys. 50 zł. Liczba miejsc ograniczona.

3/ W najbliższy czwartek obchodzimy święto Św. Benedykta, opata, patrona Europy.

4/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich. W tygodniku  „Idziemy” ciekawy artykuł „Chusteczki w konfesjonale”, o cudach spowiedzi w Medjugorie. Zajrzyjmy także do „Gościa niedzielnego”, w nim teologiczne wyjaśnienie, jak rozumieć i traktować modlitwę ks. Dolindo „Jezu, Ty się tym zajmij”.

5/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po indywidualne błogosławieństwo i po lizaki po Mszy Św.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.