OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.04.2018 r. Niedziela Miłosierdzia Bożego

 

1/ Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Każdy, kto w stanie łaski uświęcającej przyjął lub w najbliższych dniach przyjmie Komunię Św. z taką intencją i uczestniczy dziś w liturgii sprawowanej ku czci Miłosierdzia Bożego (czyli np. w tej Mszy Św.) oraz pomodli się w intencjach Papieża (Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wierzę w Boga) może uzyskać łaskę darowania wszelkich win i kar, przyrównywaną do Sakramentu Chrztu.

2/ Spotkanie Kół Różańcowych po Mszy Św. o 8.30, a w Ryni po Mszy Św. o 10.30.

 3/ Dziś i jutro przeżywać będziemy nawiedzenie naszej parafii przez kopię Cudownego obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Rozpoczniemy dziś o godz. 19.00. Uroczystej liturgii przewodniczyć będzie ks. Abp. Henryk Hoser, udzielając Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Jutro ciąg dalszy nawiedzenia, szczegółowy program znajdziemy na osobnej kartce lub na internetowej stronie parafii.

4/ Jako owoc naszego spotkania z Matką Bożą podejmijmy na nowo, albo po raz pierwszy, dzieło Duchowej Aadopcji. Dokonamy tego w przyszłą niedzielę na każdej Mszy Św.

 5/ Zapraszam na Mszę św. w int. ks. Marka KRUSZEWSKIEGO we wtorek 10.04 o godz. 17.00 z okazji jego urodzin i zbliżających się imienin.

 6/ Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca, jest to okazja do wsparcia dzieł charytatywnych w parafii i diecezji.

7/ Zachęcam do lektury czasopism katolickich. Warto przeczytać artykuł o Bożym miłosierdziu w „GOŚCIU NIEDZIELNYM”, albo w tygodniku „IDZIEMY”.

 8/ Po zakończeniu Mszy Św. jak zwykle zapraszam dzieci po indywidualne błogosławieństwo i lizaki.

 

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.