OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.11.2020 r. XXXIII niedziela zwykła

1/ Z powodu epidemii mamy ograniczenia dotyczące udziału w Mszach Św. i nabożeństwach. Powierzchnia naszego kościoła i kaplicy w Ryni to ok. 100 m2. Dlatego na każdej Mszy św. może przebywać tylko 7 osób. Należy zachować wszelkie wymagania sanitarne, wszyscy obecni modlą się w maseczkach, zajmujemy miejsca w odpowiednich odległościach od siebie, a wchodząc i wychodząc z kościoła należy zachować bezpieczny dystans i zdezynfekować ręce.

2/  Spotkanie Kół Żywego Różańca odbędzie się za tydzień, w niedzielę 15 listopada.

3/ Przypominam o środowej nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w której możemy polecać Jej wstawiennictwu wszystkie nasze intencje błagalne i dziękczynienia.

4/ Zachęcam do lektury czasopism katolickich.  W tygodniku „Idziemy” zwracam uwagę na dwa tytuły „Barwy ludzkiej egzystencji” oraz „Egzorcysta o aborcji”. Mamy także tygodnik „Gość Niedzielny” oraz czasopismo dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

5/ Nadal można zamawiać wypominki roczne. Są także wolne intencje Mszy Św. w listopadzie i na roratach o 7.00 w grudniu.

6/ Spotkanie starszych kandydatów do bierzmowania odbędzie się w sobotę 14.11 o godz. 9.30 w sali na plebanii. Proszę o punktualność.

7/ Składam serdeczne podziękowania „Bóg zapłać” za dary złożone w ostatnim czasie na remont wentylacji, ofiara 300 zł

8/ Niestety przynajmniej do końca listopada musimy zawiesić nasze spotkania rodziców i dzieci z kl 3 i 4 przygotowujących się do I Komunii św.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.