OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.12.2019 r. II Niedziela Adwentu

1/ Dziś rozpoczynamyrekolekcje adwentowe. Prowadzi je ks. Jarosław Balikowski, proboszcz z parafii w Rybienku.  Konferencje dla dorosłych w pn. i wt. podczas Mszy Św. o godz. 8.30.  o 19.00. w Białobrzegach, natomiast w Ryni  o 17.00. Do sakramentu spowiedzi można przystępować już pół godz. przed każdą Mszą św.

Msza św. z konferencją dla uczniów naszej szkoły będzie w poniedziałek o godz. 10.00.

2/ Po zakończeniu rekolekcji zapraszam w dni powszednie o 7.15. na Roraty – Mszę oczekiwania z Maryją na narodzenie Jej Syna. Na roraty przychodzimy z lampionami. Dzieci zapraszam, aby również przychodziły na tę Mszę Św. przed lekcjami.

3/ Opłatki wigilijne są dostępne od dziś w zakrystii po Mszy Św., a także będą rozprowadzane przez pomocników kościelnych, tak jak w ubiegłym roku. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na spłatę kolejnej raty kredytu parkingowego.

4/ Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższą sobotę 14 grudnia o 9.20.

5/ Rodzice i dzieci z klasy 3 maja swoje spotkanie formacyjne w przyszłą niedzielę 15 grudnia jak zwykle o godz. 12.30. A wspólne śpiewanie zaczynamy już o 12.10.

6/ Jak zawsze dzieci po Mszy Św. zapraszam po indywidualne błogosławieństwo i lizaki.

7/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich, które pomagają nam dobrze przeżyć ten Adwent.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.