OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09.09.2018 r. XXIII Niedziela zwykła.

1/ Dziś w Loretto, naszym diecezjalnym sanktuarium, ks. Biskup Romuald KAMIŃSKI dokona poświecenia nowej świątyni o godz. 13.00

2/ W najbliższą sobotę wyrusza z naszej parafii pielgrzymka autokarowa do Obór. Wyjazd o godz. 5.00 z pętli autobusowej w Białobrzegach następne przystanki to kościół i Rynia.

3/ Jutro, z powodu zebrania z rodzicami w szkole, nie będzie Mszy Św. o godz. 18.00

4/ Są jeszcze wolne intencje na Msze w tym i następnych tygodniach.

5/ W najbliższy piątek adoracja po Mszy Św. będzie prowadzona przez wspólnotę małżeństw Domowego Kościoła. Będziemy dziękować P. Bogu za czas wakacji, rekolekcje.

6/ Zbliża się 18 dzień miesiąca, zachęcam do udziału w nabożeństwie do Patronki naszej parafii Bł. Karoliny. Wszystkie intencje naszych rodzin, dzieci, młodzieży można składać do skrzynki int. umieszczonej na kracie.

7/ Zachęcam do czytania katolickich czasopism „Gościa Niedzielnego” oraz „Idziemy”.

8/ Jak zawsze zapraszam dzieci po zakończeniu Mszy Św. po indywidualne błogosławieństwo, a potem po lizaki.

9/ W najbliższym czasie sakrament małżeństwa pragną zawrzeć: Paweł PODLEŚNY, kawaler z naszej parafii i Joanna BALCERZYK panna z par. Św. Marii Magdaleny z Warszawy-Targówka.