OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1.11.2020 r. UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

1/ Dziś obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Niestety z powodu obostrzeń epidemii zamknięte są cmentarze, odwołane są wszystkie procesje i duże zgromadzenia.

Modlitwę za naszych zmarłych podejmijmy w kościele i kaplicy.

Porządek Mszy Św. 1 listopada

7.30 i 10.30 Rynia. Po każdej Mszy Św. modlitwa wypominkowa.

8.30 i 12.30 Białobrzegi. Po każdej Mszy Św. modlitwa wypominkowa.

                               2 listopada Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych

17.00 Rynia. Po Mszy Św. modlitwa wypominkowa.

18.00 Białobrzegi. Po Mszy Św. modlitwa wypominkowa.

2/  Spotkanie Kół Żywego Różańca zostaje przeniesione na niedzielę 15 listopada.

3/ Zachęcam do lektury czasopism katolickich. W tygodniku „Gość Niedzielny” można przeczytać artykuł o tym, że czyściec jest przejawem miłosierdzia Bożego. W tygodniku „Idziemy” o.Jacek Salij wyjaśnia o co chodzi w praktyce odpustów. Mamy także czasopismo dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”

4/ W I piątek miesiąca zapraszam na Mszę Św. i nabożeństwo do Serca P.Jezusa. W Ryni spowiedź od 16.30 potem Msza Św. o 17.00. Natomiast w Białobrzegach spowiedź od 18.00 potem Msza Św 18.30 po niej nabożeństwo. Po nabożeństwie jak zwykle adoracja Najświętszego Sakramentu. Chorych z Komunią św. odwiedzę w piątek od 9.30. Ze względu ograniczania kontaktów, proszę jednak potwierdzić telefonicznie stan zdrowia i gotowość przyjęcia Komunii św. 506 917 779

5/ W I sobotę miesiąca po Mszy Św. zapraszam na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi wszelkie grzechy i zniewagi.

6/ Nadal można zamawiać wypominki roczne. Są także wolne intencje Mszy Św. w listopadzie i na roratach o 7.00 w grudniu.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.