OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.03.2018 r. IV Niedziela Wielkiego Postu

1/ W przyszłą niedzielę rozpoczną się długo oczekiwane Misje Św. w naszej parafii, według porządku zamieszczonego na tablicy ogłoszeń i na naszej parafialnej stronie internetowej. Okazja do spowiedzi przez cały czas trwania Misji Św.

 2/ Zbiórka na kwiaty do Groby Pańskiego w Ryni w przyszłą niedzielę 18.03 od godz. 14.00 zbierać będzie jak zwykle Mikołaj. Natomiast w Białobrzegach ofiary na kwiaty składamy do p. Basi. Przyszła niedziela jest też 3 niedzielą miesiąca – dniem naszej jałmużny wielkopostnej do puszek na parafialne dzieła CARITAS. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

3/ Kolejne spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. odbędzie się wyjątkowo w III niedzielę miesiąca czyli 18.03 po Mszy Św. o godz. 12.30

4/ Organizujemy wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Ołtarzewa we wt. 27.03.2018 Zbiórka chętnych o godz. 14.00. Zgłoszenia osób zainteresowanych wyjazdem przyjmuje p.Basia.

5/ Na tablicy ogłoszeń możemy znaleźć plakat o spotkaniu ewangelizacyjnym „WYGRAĆ SWOJE ŻYCIE”, bo nie ma takiego życiowego piekła, z którego nie można zostać wyzwolonym przez Miłość. Zachęcamy do udziału w tym spotkaniu. Szczegóły na plakacie.

6/ Zachęcam do kupowania i czytania naszej prasy katolickiej. W aktualnym numerze tyg. IDZIEMY znajdziemy podsumowanie 5-ciu lat pontyfikatu Papieża Franciszka.

7/ Przypominam, że jak co roku w Niedzielę Palmową będzie można przed kościołem zaopatrywać się w palmy przygotowane przez nasze parafianki. Dochód z palm przeznaczony jest na utrzymywanie naszej świątyni.

8/ Z powodu rekolekcji prowadzonych w innej parafii przez ks. Proboszcza odwołana zostaje Msza Św. w pon. o 17.00 i w śr. o 17.00. Natomiast Msza Św. we wtorek 13.03 zostanie odprawiona normalnie o godz. 17.00

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.