OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.08.2019 r. XIX niedziela zwykła

1/ W najbliższy czwartek będziemy przeżywać uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej. Msze św. będą sprawowane wg porządku niedzielnego.

2/ W przyszłą niedzielę zapraszam na nabożeństwo ku czci patronki naszej parafii, bł. Karoliny, o godz. 8.00.

3/ Organizowane są rekolekcje dla członków Kół Różańcowych w Loretto w terminie 27-29 września. Zgłoszenia przyjmuje p. Basia.

4/ Zachęcam do udziału w inicjatywie modlitewnej „Polska pod Krzyżem”, organizowanej w Kruszynie koło Włocławka 14 września. Zapisy i informacje u p. Basi.

5/ Są jeszcze wolne terminy intencji Mszy Św. w najbliższych dniach i kolejnych tygodniach.

6/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich. W tygodniku „Idziemy” znajdziemy artykuł o religijnym i patriotycznym znaczeniu uroczystości Wniebowzięcia Matki Bożej. W „Gościu niedzielnym” płyta CD „Boże, coś Polskę” z najpiękniejszymi pieśniami maryjnymi i patriotycznymi w wykonaniu Wojska Polskiego.

7/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po indywidualne błogosławieństwo i po lizaki po Mszy Św.

8/ W najbliższą środę 14 sierpnia wyrusza z naszej parafii autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę. Wyjazd z Ryni o godz. 4 00.

9/ W ubiegłym tygodniu złożono ofiary na konfesjonał – 470 zł. Bóg zapłać.

10/ W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć Aleksandra Maria Lasecka, panna z parafii św. Józefa w Legionowie oraz Michał Krzysztof Czerniak, kawaler z naszej parafii.