OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.05.2019 r. IV Niedziela Wielkanocna

1/  W najbliższą sobotę, 18.05 o godz. 10.00 w naszej Katedrze Warszawsko-Praskiej odbędą się święcenia diakonatu, czyli pierwszego stopnia kapłaństwa. Serdecznie zapraszam naszych parafian do udziału w tym wydarzeniu, a kandydatów do święceń polecam modlitwie nas wszystkich, aby byli dobrymi , gorliwymi i świętymi kapłanami.

2/ Również w sobotę w naszej parafii comiesięczne nabożeństwo do bł. Karoliny Kózkówny, naszej Patronki. Po Mszy Św. wieczornej i litanii loretańskiej, będziemy wspólnie polecać Jej nasze intencje, wypisane na kartkach i zebrane w kasetce na kracie.

3/ Radzie Parafialnej przypominam o roboczym spotkaniu w najbliższą środę ok. godz. 19.00.

4/ Zapraszam na nabożeństwa majowe odprawiane w Białobrzegach w nd. o godz. 8.00, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św. W Ryni nabożeństwo codziennie o 18.00.

5/ Krajowa pielgrzymka Kół Różańcowych na Jasną Górę planowana jest na 1.06.2019. Osoby zainteresowane udziałem w tej pielgrzymce proszę o wpłacanie zaliczki w wys. 50 zł do p. Basi.

6/ Dziękuję za kolejne ofiary indywidualne: na budowę parkingu w tym tygodniu wpłynęło 150 zł, na konfesjonał w Ryni 400 zł.

7/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich: tygodnika „Idziemy” i „Gościa niedzielnego”. W Gościu znajdziemy ciekawe artykuły o objawieniach fatimskich i o zamachu na JP II.