OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.05.2018 r. UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PANA JEZUSA

1/ W poniedziałek będziemy obchodzić święto Macieja Apostoła, a w środę 16 maja przypada uroczystość Św. Andrzeja Boboli kapłana i męczennika, patrona Polski i naszej metropolii. Zapraszam na Mszę Św. o godz. 17.00

2/ W piątek 18 maja zapraszam na nabożeństwo ku czci Patronki naszej Parafii Bł. Karoliny.

3/ Trwa nowenna przed Zesłaniem Ducha Św. podczas nabożeństw majowych, modlimy się o wylanie Jego darów na nas wszystkich.

W przyszłą niedzielę uroczystością Zesłania Ducha Św. zakończymy okres Wielkanocny i Spowiedzi wielkanocnej. Będzie to także trzecia niedziela miesiąca – okazja do wsparcia dzieł charytatywnych w diecezji i w parafii

4/ Od jutra zaczynamy próby dzieci przed Pierwszą Komunią Św. Dzieci, jeśli to możliwe razem z rodzicami przychodzą na godz. 17.00 na Mszę Św.

5/ Zapraszamy wiernych do udziału w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Żywego Różańca na Jasną Górę dnia 2 czerwca. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy chętnych przyjmuje p. Basia. Dziękuję wszystkim uczestnikom pielgrzymki do Lichenia, która odbyła się wczoraj, za ich modlitwę w int. naszej parafii.

6/ Trwają przygotowania do Uroczystości Bożego Ciała. Organizujemy środki na sprzęt do nagłośnienia procesji.

7/ Zachęcam do czytania naszej prasy katolickiej, w dzisiejszym numerze tygodnika IDZIEMY znajdziemy artykuły dotyczące Objawień Fatimskich i wynikającego z nich nabożeństwa Pierwszych Sobót Miesiąca.

Natomiast w Gościu Niedzielnym przeczytajmy artykuły o Niebie i  Wniebowstąpieniu.

 8/ Spotkanie organizacyjne dla uczestników spływu kajakowego odbędzie się 17 maja w czwartek o 18.00

 9/ Jak zawsze zapraszam dzieci na zakończenie Mszy Św. po indywidualne błogosławieństwo a potem po lizaki.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.