OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.06.2021 r. XI Niedziela zwykła

1/ Dziękujemy ofiarodawcom za wszystkie datki na rzecz CARITAS, 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka rozdaliśmy 14 paczek dla uczniów z rodzin potrzebujących o łącznej wartości 700 zł

2/ W przyszłą niedzielę w ramach III niedzieli miesiąca będziemy zbierać ofiary na Świątynię Opatrzności Bożej, która jest wotum naszego całego narodu za odzyskanie niepodległości.

3/ Dzisiaj po każdej Mszy Św. dokonam poświęcenia naszych pojazdów. Jak co roku ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na organizowanie środków transportu dla misjonarzy.

4/ Dziękuję 8 panom za pomoc w wykonaniu ocieplenia stropu kościoła. Wczoraj od 9.00 do 13.00 ułożyli ok. 200 m2 wełny, na stropie pod blachą. Bóg zapłać za pomoc. Materiał kosztował ponad 4000 zł. Połowę już spłaciliśmy.

5/ W piątek zapraszam na połączone nabożeństwa czerwcowe i nowennę ku czci naszej patronki bł. Karoliny. Jak zwykle będziemy polecać jej naszych parafian, szczególnie młodzież i dzieci przed wakacjami, a także te intencje, które wypisane przez nas wrzucamy do skrzynki umocowanej na kracie przy wejściu do kościoła.

6/ W przyszłą niedzielę w sposób oficjalny podziękujemy i pożegnamy p. Organistę, który opuszcza nasze strony i kończy posługę w naszej parafii. Można przygotować chusteczki i inne oznaki wdzięczności.

7/ Zachęcam do lektury czasopism katolickich.

8/ Zapraszamy na pielgrzymkę do Obór. Planowany termin to 17.07. Zgłoszenia proszę telefonicznie kierować do p.Basi Jankojć. 533 480 655

9/ Przypominam, że ostatnie przed wakacjami spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w sobotę 19.06 o godz. 9.30.  Obecność jest obowiązkowa.

10/ Zapraszam ministrantów i kandydatów na ostatnie przed wakacjami spotkanie w sobotę 19.06  od godz. 11.00 do 14.30. Będziemy dziękować Panu Bogu za miniony rok służby i świętować przy ognisku.

11/ Na malowanie kaplicy w Ryni brakuje nam ok. 15 tyś. zł. Hojni ofiarodawcy będą mile widziani, a wdzięczność i modlitwa całej wspólnoty wiernych z Ryni będzie im towarzyszyć przez długie lata.