OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.02.2021 r. VI niedziela zwykła

1/ W tym tygodniu 17 lutego liturgią Środy Popielcowej rozpoczniemy okres Wielkiego Postu.

Msze św. zostaną odprawione w Białobrzegach o 8.30 i 0 18.30  a w Ryni zapraszam jak zwykle na 17.00

2/ W okresie Wielkiego Postu zapraszam na Drogę Krzyżową w każdy piątek po Mszy św. wieczornej.

3/ W czwartek 18 lutego zapraszam na nabożeństwo ku czci Patronki naszej Parafii Bł. Karoliny Kózkówny jak co miesiąc będziemy jej powierzać intencje zapisane na kartkach.

4/W najbliższy piątek zostanie odprawiona Msza Św. wotywna do Św.Józefa. Zapraszam wszystkich, którzy chcą powierzać swoje życie jego opiece.

5/ Składam serdeczne podziękowanie za kolejną ofiarę złożoną w tym tygodniu na potrzeby kościoła.

6/ Dziś rozpoczyna się 54 tydzień modlitw o trzeźwość narodu. Ale może warto nie tylko tydzień, ale cały Wielki Post przeżyć w trzeźwości jako wynagrodzenie P.Bogu za liczne grzechy naszego narodu, albo jako postanowienie wielkopostne.

7/ Zachęcam do czytania czasopism katolickich „Gościa Niedzielnego” a w nim m.in. artykuł pt. „Jak dobrze przygotować się do owocnego przeżycia Wielkiego Postu”.

W tygodniku „Idziemy” ciekawy artykuł zwiększającym się zagrożeniu różnych uzależnień, jako ubocznym skutku epidemii, kryzysu materialnego i społecznego.