OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.09.2019 r. XXIV niedziela zwykła

1/ W środę W dniu wspomnienia Św. Stanisława Kostki –patrona młodzieży, zapraszam młodzież na Msze Św. W Ryni po Mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. A w Białobrzegach po Mszy Św. podczas nabożeństwa do patronki naszej parafii Bł. Karoliny Kózkówny. będziemy polecać jej wstawiennictwu rozpoczynający się Synod Młodych

2/ W tym tygodniu jest jeszcze kilka wolnych intencji Mszy Św.

3/ Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania zadeklarowało  jak dotąd 10 osób. Natomiast do I Komunii św  przygotowuje się 16 dzieci i ich rodzice. Kandydatów i ich rodziców otoczmy naszą modlitwą. W związku z tym pierwsze spotkanie formacyjne dla dzieci i ich rodziców odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz 12.30. Kolejne spotkanie odbędzie się 28 września w sobotę o godz. 19.00

4/ Dziękuje serdecznie osobom, które przygotowały i posprzątały salkę dla dzieci; Paniom Teresie i Cecylii

5/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich. W tygodniku IDZIEMY artykuł o znaczeniu Krzyża w życiu Kościoła i każdego wierzącego.  W GOŚCIU NIEDZIELNYM artykuł o odnalezieniu relikwii Krzyża Świętego oraz „Dlaczego Krzyż dziś jest tak bardzo atakowany?”

6/ Oczywiście jak zawsze dzieci po Mszy Św. otrzymają indywidualne błogosławieństwo, a od ministrantów lizaki.

7/ Pragniemy zorganizować pielgrzymkę do Lichenia 12 października. Osoby zainteresowane pielgrzymką proszę, aby zgłaszały się do p. Basi.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.