OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.11.2020 r. XXXIII niedziela zwykła

1/ Epidemia wymusza na nas ograniczenia dotyczące udziału w Mszach Św. i nabożeństwach. Powierzchnia naszego kościoła i kaplicy w Ryni to ok. 100 m2. Dlatego na każdej Mszy św. może przebywać tylko 7 osób. Należy zachować wszelkie wymagania sanitarne, wszyscy obecni modlą się w maseczkach, zajmujemy miejsca w odpowiednich odległościach od siebie, a wchodząc i wychodząc z kościoła należy zdezynfekować ręce i zachować dystans.

2/ Z tego powodu nie możemy zorganizować uroczystości odpustowej naszej Patronki Bl. Karoliny. W środę 18.11 w zmniejszonym gronie podejmiemy modlitwę podczas Mszy o 18.00 i nabożeństwa. Intencje błagalne i dziękczynne proszę zapisywać i wrzucać do kasetki na kracie przy wejściu do kościoła.

3/ W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Za dwa tygodnie zaczynamy Adwent.

4/ Spotkanie Kół Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św.

5/ Spotkanie młodszych kandydatów do bierzmowania odbędzie się w sobotę 21.11 o godz. 9.30 w sali na plebanii.

6/ W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć Marcin Kowalski i Wioleta Kowalska zd. Kalisz, oboje z naszej parafii. Otoczmy ich naszą modlitwą.

7/ Zachęcam do lektury czasopism katolickich. 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.