OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.12.2019. r. III Niedziela Adwentu

1/ Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu i przeżyciu rekolekcji. Dziękuję panu organiście Józefowi, p. Dyrektor naszej szkoły podstawowej i wszystkim nauczycielom, p. katechecie Tomaszowi. Szczególne podziękowania przekazuję paniom które dbały o stronę kulinarną, o porządek w kościele, właścicielce baru ”Biały Brzeg”.

2/ Dziś trzecia niedziela miesiąca, dlatego ofiary składane na tacę są przeznaczone na dzieła charytatywne w diecezji. W tym miesiącu jest to pomoc Kościołowi na wschodzie. Po Mszy św. jak zwykle przed kościołem będą zbierane datki na paczki dla najbiedniejszych naszych Parafian.

3/ Nieustająco zapraszam w dni powszednie o 7.15 na Roraty – Mszę św. czuwania z Maryją na narodzenie Jej Syna. Dzieci zapraszam, aby również przychodziły na tę Mszę Św. przed lekcjami. Spowiedź jest możliwa rano od 6.45 do Mszy Św. lub po jej zakończeniu. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnie dni przed Świętami.

4/ Caritas naszej Diecezji zachęca do nabywania świec „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”. Bóg zapłać za wszystkie ofiary. W zakrystii można zaopatrywać się w opłatki wigilijne.

5/ Nadal bardzo proszę o zgłoszenie osoby, które chciałyby wykonać dekorację Bożonarodzeniową – Szopkę i ubierać choinki. Prace będą wykonywane w sobotę 21.12 od godz. 13.00.

6/ Dzieci, które gorliwie przychodzą na roraty oraz ministrantów, kandydatów i ich rodziców zapraszam na spotkanie opłatkowe w sobotę 21.12 o godz. 10.00.

7/ Zachęcam do czytania czasopism katolickich „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”.

8/ Porządek Mszy Św. w czasie Świąt Bożego Narodzenia

        24.12. wtorek Wigilia

                7.15. ostatnie Roraty w BIAŁOBRZEGACH

                22.00. PASTERKA w RYNII

        25.12.

                0.00. PASTERKA w BIAŁOBRZEGACH

                8.30.   w BIAŁOBRZEGACH

                10.30. w RYNI

                12.30. w BIAŁOBRZEGACH

        26.12.

                8.30.   w BIAŁOBRZEGACH

                10.30. w RYNI

                12.30. w BIAŁOBRZEGACH

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.