OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16.12.2018r.

III  Niedziela Adwentu.

1/ Dziś trzecia niedziela miesiąca, dlatego ofiary składane na tacę są przeznaczone na dzieła charytatywne w diecezji. W tym miesiącu jest to pomoc Kościołowi na wschodzie. Po Mszy św. jak zwykle przed kościołem będą zbierane datki na paczki dla najbiedniejszych naszych Parafian.

2/ Nieustająco zapraszam w dni powszednie o 7.15. na Roraty – Mszę św. czuwania z Maryją na narodzenie Jej Syna. Dzieci zapraszam, aby również przychodziły na tę Mszę Św. przed lekcjami. Na Roraty przynosimy lampiony lub świece odpowiednio zabezpieczone przed rozlaniem wosku.Spowiedź jest możliwa w poniedziałek i wtorek rano od 6.45 do Mszy Św. lub po jej zakończeniu. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnie dni przed Świętami

3/ Caritas naszej Diecezji zachęca do nabywania świec „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

4/ W zakrystii można zaopatrywać się w opłatki wigilijne

5/ Nadal bardzo proszę o  zgłoszenie osoby, które chciałyby wykonać dekorację bożonarodzeniową – szopkę i choinki.

6/. Ministrantów, kandydatów i ich rodziców zapraszam na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się dziś. Rozpoczniemy  o 14.15 opłatek, życzenia, poczęstunek oraz inne atrakcje.

7/ Zachęcam do czytania czasopism katolickich „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”.

8/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po Mszy Św. po błogosławieństwo i lizaki.

9/ Porządek Mszy Św. w czasie Świąt Bożego Narodzenia

24.12 poniedziałek Wigilia