OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.01.2021 r. II niedziela zwykła

1/ Od jutra rozpoczyna się Tydzień modlitw o jedność Chrześcijan.

2/ Do końca stycznia Msze Św. w Białobrzegach w dni powszednie będą odprawiane nadal o godz. 7.00.

3/ Zachęcam do lektury czasopism katolickich

4/ W najbliższą środę przypada 3 rocznica rozpoczęcia posługi naszego pasterza ks. Bpa. Romualda Kamińskiego. Zapraszam na Mszę Św. w Jego intencji o 7.00

5/ Jutro 18 stycznia zapraszam na nabożeństwo ku czci naszej patronki bł. Karoliny. Po Mszy św. o 18.00 przez jej wstawiennictwo będziemy zanosić do Boga nasze modlitwy i intencje zapisane na kartkach.

6/ W roku poświęconym św. Józefowi zapraszam na Mszę Św. wotywną we wtorek o godz. 7.00

7/ Z powodu ograniczeń epidemicznych nie możemy przeżyć tradycyjnej wizyty duszpasterskiej w mieszkaniach parafian. Dlatego pragnę zaproponować, abyśmy podjęli inny sposób modlitwy o błogosławieństwo dla mieszkańców. W kolejnych dniach zgodnie z poniższym planem będzie odprawiana Msza Św. o 18.00, na którą zapraszam mieszkańców konkretnych ulic lub domów. Przynieśmy do kościoła krzyże,  wiszące w naszych domach, które posłużą do pobłogosławienia domowników. Można też przygotować naczynia na wodę święconą oraz kartki z różnymi prośbami, intencjami mieszkańców, które będziemy odczytywać na Mszy św. i wspólnie powierzać Panu Bogu w modlitwie powszechnej. Jeśli ktoś zechce składać ofiary rodzinne na potrzeby kościoła, może to uczynić w kopertach z adresem i  nazwiskiem ofiarodawcy. Ofiary kolędowe w tym roku przeznaczymy na spłatę wykonanej wentylacji.

Plan Mszy Św. kolędowych na kolejny tydzień

18 stycznia poniedziałek mieszkańcy domów przy ul. Plażowej  i Wczasowej

19 stycznia wtorek mieszkańcy domów przy ul. Kąpielowej i Piwnej.

20 stycznia środa mieszkańcy domów przy ul. Wojska Polskiego

21 stycznia czwartek w int.  wszystkich mieszkających poza granicami naszej parafii, którzy z różnych względów chcą tworzyć z nami wspólnotę parafialną, rodziców i dzieci, nauczycieli i pedagogów naszej szkoły i przedszkola, żołnierzy pracujących w formacjach wojskowych na terenie Białobrzegów.

Wszystkie Msze Św. odprawiane będą w kościele parafialnym o godz. 18.00

Zachęcam, aby brać w nich udział w pełni przygotowanym tzn. po spowiedzi, w stanie łaski uświęcającej.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.