OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.11.2019 r. XXXIII niedziela zwykła UROCZYSTOŚĆ PATRONKI PARAFII BŁ. KAROLINY KÓZKÓWNY

1/. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia naszej wspólnej uroczystości. Bóg zapłać za pomoc paniom sprzątającym i dekorującym świątynię oraz panom, którzy sprzątali otoczenie kościoła.

2/ Kolejne spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższą sobotę 23 listopada o godz. 9.20. Proszę rodziców, aby przypominali swoim pociechom o formacji, a także aby z nimi uczestniczyli w niedzielnych Mszach Św.

3/ Zapraszamy na kolejne Diecezjalne Warsztaty Małżeńskie „SEKS I MISTYKA? – może być tylko lepiej”  21, 22, 23 listopada 2019 od godz. 19:00 do 21:00 w sali kurialnej za katedrą warszawsko-praską ul. Floriańskiej 3. Zgłoszenie udziału warto potwierdzić wpisując się pod adresem warsztaty.domowy-kosciol.pl Więcej informacji na plakacie umieszczonym na tablicy ogłoszeń.

4/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich. W „Gościu Niedzielnym” i tygodniku „Idziemy”   artykuły o ubogich na świecie, o Światowym Dniu Ubogich i o katechezie Papieża Franciszka na ten temat.

5/ Oczywiście jak zawsze dzieci po Mszy Św. otrzymają indywidualne błogosławieństwo, a od ministrantów lizaki.

6/ Są jeszcze wolne terminy intencji w tym tygodniu i w kolejnych

7/ Za tydzień w niedzielę obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Za dwa tygodnie początek Adwentu i nowego roku liturgicznego, którego tematem będzie EUCHARYSTIA