OGŁOSZENIA  PARAFIALNE 18.11.2018 r.      XXXIII  Niedziela zwykła. Odpust Bł. Karoliny Kózkówny

1/ Dziś w naszej parafii odpust z okazji święta naszej Patronki bł. Karoliny Kózkówny. Główna Msza Św. o godz. 1230. Homilię wygłosi Notariusz Wydziału Sakramentalnego w Kurii Warszawsko-Praskiej ks. Maciej Miętek. Po Mszy Św. jeśli pogoda pozwoli, procesja eucharystyczna wokół kościoła.
Po zakończeniu procesji ok. 1400 zapraszamy na koncert p. Marii BOBER poświęcony bł. Karolinie Kózkównej.

2/ Dziś trzecia niedziela miesiąca, przez ofiary na tacę wspieramy różne dzieła charytatywne naszej diecezji. Tym razem nasze ofiary przeznaczone są na utrzymania diecezjalnego seminarium duchownego. Po Mszy Św. do puszek możemy wrzucać datki na parafialne dzieła CARITAS. Za wszystkie dary składam serdeczne „Bóg zapłać”.

3/ Następna niedziela to ostatnia już niedziela roku liturgicznego, czyli Uroczystość Chrystusa Króla wszechświata.

4/ Są jeszcze wolne intencje Mszy Św. w tym tyg. i w kolejnych także.

5/ Zachęcam do czytania czasopism katolickich „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”

6/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po Mszy Św. po błogosławieństwo i lizaki.

7/ Zapraszam małzeństwa na WARSZTATY MALŻEŃSKIE w katedrze  Sw. FLORIANA. Bliższe informacje  obok.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.