OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.05.2019 r. V Niedziela Wielkanocna

1/ Na prośbę zaprzyjaźnionej parafii z naszego dekanatu N.M.P. Matki Pięknej Miłości w Warszawie przekazuję ogłoszenie o pielgrzymce do Sanktuarium M.B. z Lourdes. W programie zwiedzanie Kolonii, Trewiru, Paryża, Chartres Tours i dwa dni w Lourdes. Wyjazd 8-mio dniowy autokarem w terminie  od 14 do 21 października 2019 r. koszt 2750 + 80 euro.

Więcej informacji i zapisy pod numerem tel. + 48 782 242 093

2/ Już czas rozpocząć przygotowania do Uroczystości Bożego Ciała.Zapraszam Parafian do współpracy i dekorowania.

Ołtarz główny na Mszy Św. na boisku szkolnym – rodzice dzieci rocznicowych czyli kl. IV A i IV B

Pierwszy ołtarz na skwerze przed blokiem 47 – mieszkańcy starego osiedla

Drugi przy Pomniku – mieszkańcy Ryni

Trzeci przy restauracji Biały Brzeg – mieszkańcy Białobrzegów

Czwarty przy kościele – mieszkańcy bloków 108-109

Oczywiście do tych grup mogą dołączyć inni wolontariusze.

3/ Dziękuję za kolejne ofiary indywidualne: na budowę parkingu w tym tygodniu wpłynęło 400 zł., na konfesjonał w Ryni 150 zł.

4/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich tygodnika „Idziemy” i „Gościa niedzielnego”, a dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego” w którym są ciekawe artykuły np. o nabożeństwie Pierwszych Piątków Miesiąca.