OGŁOSZENIA PARAFIALNE

18.03.2018 r.    

V Niedziela Wielkiego Postu

1/ Dziś rozpoczęły się długo oczekiwane Misje Św. w naszej parafii, według porządku zamieszczonego na tablicy ogłoszeń i na naszej parafialnej stronie internetowej. Prowadzi je o. Michał Deja kapucyn doktor teologii biblijnej. Zapraszamy codziennie. Okazja do spowiedzi przez cały czas trwania Misji Św.

2/ Zbiórka na kwiaty do Grobu Pańskiego w Ryni dziś 18.03 od godz. 14.00, zbierać będzie jak zwykle Mikołaj. Natomiast w Białobrzegach ofiary na kwiaty zbierać będą osoby wyznaczone do tego w ubiegłym roku. Dziś 3. niedziela miesiąca – dzień naszej jałmużny wielkopostnej do puszek na parafialne dzieła CARITAS. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

3/ Również dziś kolejne spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. i ich rodziców po Mszy Św. o godz. 12.30

4/ Organizujemy wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Ołtarzewa we wt. 27.03.2018 r. Zbiórka chętnych o godz. 14.00. Zgłoszenia osób zainteresowanych wyjazdem przyjmuje p.Basia. Prosimy o szybką decyzję.

5/ Przypominam, że jak co roku w Niedzielę Palmową będzie można przed kościołem zaopatrywać się w palmy naturalne, ekologiczne przygotowane przez nasze parafianki. Dochód z palm przeznaczony jest na utrzymywanie naszej świątyni.

6/ Zachęcam do kupowania i czytania naszej prasy katolickiej. W aktualnym numerze tyg. IDZIEMY znajdziemy artykuł naszego byłego ks.Proboszcza Marka Kruszewskiego na temat małżeństw mieszanych.

7/ W minionym tygodniu pożegnaliśmy nasza parafiankę p. Mariannę KOSTRZEWĘ-PISAREK. Pierwsza Msza Św. w jej int. zostanie odprawiona w miesiąc po śmierci czyli 7.04 o godz. 17.00

8/ podaje adres @ do kontaktów z ks.Proboszczem xprzemek@poczta.fm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.