OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.05.2018 r. UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚW.

1/ Dziś trzecia niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na wsparcie dzieł charytatywnych w diecezji. Natomiast po Mszy Św. możemy złożyć ofiarę na Caritas naszej parafii.

2/ W najbliższą sobotę i niedzielę dzieci z klasy III przyjmą Pierwszą Komunię Św. Spowiedź dla dzieci i ich bliskich będzie w czwartek; od godz. 16.00 dla kl. III B, a od godz. 18.00 dla kl. III A.

Otoczmy dzieci i ich rodziny naszą serdeczną modlitwą.

Od poniedziałku do Uroczystości Bożego Ciała w czwartek 31 maja dzieci będą przychodzić na Msze Św. o godz. 17.00 w swoich strojach komunijnych.

3/ Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała, zapraszam wszystkie grupy do współpracy przy przygotowaniu ołtarzy:

Ołtarz na główną Mszę Św. – rodziny dzieci komunijnych i rocznicowych

Pierwszy ołtarz przy krzyżu na osiedlu – Mieszkańcy Starego Osiedla

Drugi ołtarz przy pomniku – mieszkańcy Ryni

Trzeci ołtarz przy „Tawernie” – mieszkańcy Białobrzegów

Czwarty ołtarz przy kościele – mieszkańcy bloków 108 i 109

4/ Zachęcam do czytania naszej prasy katolickiej, w dzisiejszym numerze tygodnika IDZIEMY znajdziemy artykuł o planowanym spotkaniu religijnym 70 tyś. młodych ludzi na Stadionie Narodowym.

Jest również Gość Niedzielny i dla dzieci Mały Gość Niedzielny dla dzieci.