OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.06.2021 r. XII Niedziela zwykła

1/ Dziś III niedziela miesiąca, ofiary składane na tacę na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie Wilanowie, która jest wotum naszego całego narodu za odzyskanie niepodległości. A po Mszy Św. p.Basia jak zwykle będzie zbierać datki na potrzeby parafialnego koła CARITAS.

2/ Zachęcam do lektury czasopism katolickich. W MALYM GOŚCIU NIEDZIELNYM dzieci znajdą wiele ciekawostek przyrodniczych, geograficznych i oczywiście dotyczących piłkarskich mistrzostw EURO 2020. Tygodnik Idziemy zaprasza nas do Medjugorie. W GOŚCIU NIEDZIELNYM kilka ciekawych artykułów. Np. o słabej aktywności ruchowej dzieci i młodzieży „Na podwórko” a także artykuł o „wierze bezobjawowej”.

3/ Zapraszamy na pielgrzymkę do Obór. Planowany termin to 17.07. Zgłoszenia proszę telefonicznie kierować do p.Basi Jankojć. 533 480 655

4/ Od przyszłej niedzieli przez dwa tygodnie będzie gościł w naszej parafii nowowyświęcony kapłan ks. Marcin. Zastąpi mnie podczas krótkiego urlopu.

5/ W czwartek przeżywamy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, zapraszam na Mszę św.  o 19.00 i nabożeństwo czerwcowe.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.