OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.09.2020 r. XXV niedziela zwykła.

1/ Dziś niedziela charytatywna.

2/ Młodzież, która w tym roku rozpoczyna swoje spotkania przed Bierzmowaniem zapraszam na pierwsze spotkanie w najbliższą sobotę 26 września o godz. 9.30.

3/ Rozpoczynamy przygotowanie do I Komunii Św. Spotkanie dla rodziców i uczniów kl. 3 i 4 odbędzie się w najbliższą niedzielę, 27.09.2020 r. Zapraszam dzieci, które lubią śpiewać żeby już od 12.10  ćwiczyć pieśni z naszymi dorosłymi pomocnikami; p.Agatą i p. organistą Józefem. Po Mszy Św. o godz. 12.30. będzie jeszcze konferencja wspólna dla rodziców i dzieci.

W związku z podwójną liczbą dzieci (klasa 3 i 4), uprzejmie proszę, aby osoby nie związane z przygotowaniami spróbowały przyjść na Mszę św. o 8.30.

4/ Trwają zapisy na pielgrzymkę do Sanktuarium w Kodniu w sobotę 03.10. Proszę wpłacać zaliczki do p.Basi.

5/ Zachęcam do lektury czasopism katolickich.

6/ Serdecznie dziękuję za ofiary na kościół. W ubiegła niedzielę wpłynęło 300 zł. od ofiarodawcy indywidualnego.

7/ Dzieci zapraszam po lizaki po Mszy Św.

8/ W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć :Mariusz STUDNIAK, kawaler z par św. Ducha w WĘGRZYNOWIE i Dominika OLEWNIK, panna z naszej parafii.

9/ Ojców, którzy pragną pogłębiać swoją wiarę i wiarę swoich dzieci, zapraszam na spotkanie ze Słowem Ojca w najbliższy czwartek 24.09  po Mszy Św. wieczornej czyli ok. 18.40.  „Wiara rodzi się ze słuchania”.