OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.10.2019 r. XXIX niedziela zwykła

1/ Zmarł kapłan naszej diecezji ks. Infułat Stanisław RAWSKI, budowniczy kościoła p.w. św. Marii Magdaleny na Bródnie. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

2/ Spotkanie dla mężczyzn, ojców ze Słowem Bożym odbędzie się w najbliższy czwartek 24.10. o godz. 19.15. Serdecznie zapraszam.

3/  Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich. W tygodniku Idziemy oraz w Gościu Niedzielnym znajdziemy artykuły o Bł. Męczenniku ks. Jerzym Popiełuszce w 35 rocz. jego męczeńskiej śmierci.

4/ W piątek obchodzi swoje święto 9 Batalion Dowodzenia. Msza Św. z tej okazji zostanie odprawiona w piątek 25.10 o godz. 8.00

5/ W ubiegłym tygodniu wpłynęły ofiary na konfesjonał  w Ryni 100 zł i na parking 300 zł. Bóg zapłać.

6/ Oczywiście jak zawsze dzieci po Mszy Św. otrzymają indywidualne błogosławieństwo, a od ministrantów lizaki.

7/ Przygotowania do Uroczystości Wszystkich Świętych to nie tylko uporządkowane groby bliskich. Przygotujmy nasze serca przez spowiedź, aby w czasie oktawy uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych. Z sakramentu Spowiedzi można skorzystać codziennie przed Mszą Św.

8/ We wtorek przeżywamy wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II. Zapraszam na wieczorną Mszę Św. i różaniec z Jego rozważaniami.