OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21.02.2021 r. I niedziela Wielkiego Postu

1/ Dziś 3 niedziela miesiąca dlatego ofiary składane na tacę przeznaczone są na dzieła charytatywne w diecezji, a po Mszy Św. jak zwykle p.Basia zbierać będzie ofiary na potrzeby naszego parafialnego Caritas.

2/ Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w najbliższą sobotę 27.02. o godz. 9.30. na plebanii.

3/ W okresie Wielkiego Postu zapraszam na Drogę Krzyżową w każdy piątek po Mszy św. wieczornej. i na Gorzkie Żale w niedzielę w Białobrzegach o godz. 8.00. a w Ryni o 10.00

4/ Ojców i mężczyzn, którzy chcą wsłuchiwać się w Słowo Boga Ojca, zapraszam na comiesięczne spotkanie w czwartek 25 lutego po Mszy św. wieczornej, na plebanii.

5/ Zachęcam do czytania czasopism katolickich. W „Gościu Niedzielnym” znajdziemy cykl konferencji rekolekcyjnych opartych na zapiskach założyciela Oazy, Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego, które spisywał w celi więziennej. W tygodniku „Idziemy” wywiad z Abp. Grzegorzem Rysiem nt. jałmużny, jako sprawdzianu miłości Dla rodziców polecam artykuł „Palący problem” o nałogu papierosowym wśród nastolatków.

6/ W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, z zachowaniem ostrożności epidemicznej. Zapraszam na konferencje, które poprowadzi ks. Stanisław Kania, proboszcz z parafii w Rajszewie.

Program rekolekcji:

w niedzielę 28.02.2021 r.

8.00 Gorzkie żale

8.30 Msza Św. i nauka ogólna

10.00 Rynia Gorzkie żale

10.30 Rynia Msza Św. i nauka ogólna

12.30 Msza Św. i nauka dla uczniów kl. 6-8

14.00 Msza Św. i nauka dla rodziców i uczniów klas komunijnych

w poniedziałek, wtorek i środę

8.30 Msza Św. i nauka ogólna w Białobrzegach

17.00 Msza Św. i nauka ogólna w Ryni

19.00 Msza Św. i nauka w Białobrzegach

Spowiedź pon. wt. śr. na pół godz. przed każdą Mszą Św.