OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.09.2019 r. XXV niedziela zwykła

1/ Uwaga, kandydaci przygotowujący się do Sakramentu Bierzmowania. Pierwsze spotkanie formacyjne odbędzie się w sobotę 28 września o godz. 9.20 po przyjeździe autobusu z Ryni. Spotkanie potrwa ok 1h 15 min.

2/ W tym tygodniu jest jeszcze kilka wolnych intencji Mszy Św.

3/ Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszam na spotkanie wieczorne  w sobotę 28 września o godz. 19.00.

4/ Pragniemy zorganizować pielgrzymkę do Lichenia 12 października. Osoby zainteresowane pielgrzymką proszę, aby zgłaszały się do p. Basi.

5/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich. W tygodniku IDZIEMY wiele ciekawych artykułów, kilka o hazardzie. W GOŚCIU NIEDZIELNYM wywiad z Prezydentem A. Dudą.

6/ Oczywiście jak zawsze dzieci po Mszy Św. otrzymają indywidualne błogosławieństwo, a od ministrantów lizaki.

7/ Zapraszam na kolejne, comiesięczne spotkanie ojców ze Słowem Boga Ojca. Odbędzie się ono w najbliższy czw. 26.09 o godz. 19.00 na plebanii.