OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.11.2020 r. UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1/ Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego, czyli Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. We wszystkich parafiach w Polsce odczytywany jest Akt Przyjęcia  Jezusa Chrystusa za Króla i Pana każdego wiernego, my także uczynimy to za chwilę przed Najświętszym Sakramentem.

2/ Za tydzień zaczynamy Adwent. W dni powszednie zapraszam o 7.00 na Roraty – Mszę oczekiwania z Maryją na narodzenie Jej Syna. Niestety, ze względu na przedłużające się zagrożenie epidemiczne, nie będzie w tym Adwencie rekolekcji parafialnych przygotowujących nas do Świąt Bożego Narodzenia. Zachęcam wiernych do szukania konferencji rekolekcyjnych w internecie.

3/ Zachęcam do czytania czasopism katolickich „Gościa Niedzielnego”.

 Jest także tygodnik „Idziemy”. A dla dzieci polecam „Małego Gościa Niedzielnego” w którym znajdziemy płytę ze świetnymi piosenkami Magdy Anioł o przeżywaniu Eucharystii.

4/ W najbliższy czwartek 26.11 po Mszy Św. wieczornej zapraszam na spotkanie ojców ze Słowem Boga Ojca. Zabieramy ze sobą Pismo Św.

5/ Powtórzone spotkanie starszych kandydatów do bierzmowania odbędzie się w sobotę 28.11 o godz. 9.30 w sali na plebanii. Zapraszam bez obaw, ta grupa jest nieliczna więc uda się zachować dystans społeczny.

6/ W grudniu mamy jeszcze wolne intencje Mszy św. w dni powszednie na roratach o 7.00.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.