OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.09.2018 r. XXV Niedziela zwykła.

1/ Grupa wiernych z Ryni pragnie podjąć modlitwę w int. mieszkańców. W najbliższy piątek od 15.00 wspólna modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego, na ulicach Ryni.

2/ Zapraszam wiernych do udziału w pielgrzymce do Lichenia dnia 13.10.2018. Zapisy i wpłata zaliczek w wys. 50 zł u p.Basi.

3/ Są jeszcze wolne intencje na Msze Św. w tym i następnych tygodniach.

4/ Zbliża się październik-miesiąc modlitwy różańcowej, którą odmawiać będziemy wspólnie w niedziele w Białobrzegach o godz. 8.00, w Ryni o godz.10.00, natomiast w dni powszednie po Mszy Św. czyli o 18.30.

5/ Zachęcam do czytania tygodników „Idziemy” „Gościa Niedzielnego”, który poleca nam modlitwę za kapłanów.

6/ Jak zawsze zapraszam dzieci po zakończeniu Mszy Św. po indywidualne błogosławieństwo, a potem po lizaki.

7/ Ojców rodzin, którzy pragną wsłuchiwać się w głos Boga Ojca, zapraszam na spotkanie w najbliższy czwartek 27 września po Mszy Św. czyli ok. 18.45. Przynosimy na spotkanie Pismo Św.

8/ W Białobrzegach przy zakrystii i w Ryni przy drzwiach są wyłożone karteczki na wypominki za zmarłych. Zostały one podzielone jak w ubiegłych latach; na jednorazowe odczytane w dniu Wszystkich Św. i roczne odczytywane w kolejne niedziele na Mszy Św. o 8.30 lub w Ryni w pierwszą niedziele miesiąca o 10.30. Proszę aby imiona i nazwiska wpisywać wyraźnie, najlepiej drukowanymi literami.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.