OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.02.2019 r.

  

VII niedziela zwykła.

1/ W naszej parafii odbędzie się kurs przedmałżeński  w terminie 2 i 9 marca w godz. 10.00 do 16.00. Zapraszamy pary narzeczonych które w tym roku planują przyjąć Sakrament Małżeństwa. Udział w obu spotkaniach jest warunkiem zaliczenia kursu. Należy zgłaszać się tel lub SMS nr 506 917 779 Liczba miejsc ograniczona

2/  W tym  tygodniu przypada Pierwszy Piątek miesiąca. Jak zawsze okazja do spowiedzi miesięcznej w Ryni od 16.30  a w Białobrzegach od 18.00 lub po Mszy Św. do godz. 20.00 Chorych z Komunią Św. odwiedzę w pt. od 9.30. 

3/ Nabożeństwo wynagradzające M.B. z modlitwą różańcową zostanie odprawione w sob. po Mszy Św. o  godz. 18.00

4/ Dziś na Mszy Św. o godz. 12.30 odbędzie się uroczysta promocja 3 kandydatów na ministrantów i poświęcenie ich stroju liturgicznego – komży.

5/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po Mszy Św. po błogosławieństwo i lizaki.

6/ Polecam do czytania czasopisma katolickie. W aktualnym numerze „Gościa Niedzielnego” znajdziemy bardzo ciekawy artykuł o modlitwie, bez której nie da się żyć.

W tygodniku  „Idziemy” polecam wywiad z Ks. Abpem Henrykiem HOSEREM zatytułowany „Trzeba budzić sumienia”. A w „Gościu Niedzielnym” artykuł o szafarzach nadzwyczajnych Komunii Św.

7/ Zapraszam ojców i mężczyzn, którzy chcą wsłuchiwać się w Słowo Ojca Niebieskiego, na comiesięczne spotkanie w najbliższy czwartek 28 lutego po Mszy Św. wieczornej na plebanii. W tym miesiącu odwiedzi nas gość specjalny p.Michał Borkowski, psycholog, trener autor portalu BYĆOJCEM.PL

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.