OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.03.2019 r. III Niedziela Wielkiego Postu.

1/ Jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszam na Mszę Św. o godz. 18.00.

2/ Zakończono prace przy budowie parkingu za kościołem. Wjazd przy krzyżu misyjnym, wyjazd po przeciwnej stronie placu. Bardzo proszę o ostrożne parkowanie i wzajemną życzliwość kierowców.

3/ Mamy jeszcze wolne intencje mszalne we wt., pt. i w następnych tygodniach.

4/ W okresie Wielkiego Postu zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach pokutnych:

Drodze Krzyżowej w piątki w Białobrzegach o godz. 18.30

a w Ryni o godz. 17.00

Gorzkich Żalach w niedzielę w Białobrzegach o godz. 8.00, a w Ryni o godz. 10.00.

5/ W przyszłą niedzielę 31.03  podejmiemy duchową adopcję dzieci nienarodzonych. Kartki z nazwiskami ochotników można zostawić w zakrystii.

6/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich, dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”, dla dorosłych tygodniki „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.

7/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po Mszy Św. po błogosławieństwo i lizaki.

8/ Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii zaczną się w czwartek 4.04 i trwać będą do niedzieli 7.04. Zapowiadam to już dziś abyśmy zarezerwowali sobie czas na te szczególne dni naszej pracy duchowej. Program rekolekcji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń i internetowej stronie parafialnej.

9/ Comiesięczne spotkanie ojców ze Słowem Ojca odbędzie się w najbliższy czwartek 28.03 o godz. 19.00 na plebanii. Zapraszam serdecznie